UNICHEM RATIMOR BRODIFACOUM parafinové bloky 300 g recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu UNICHEM RATIMOR BRODIFACOUM parafinové bloky 300 g a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt UNICHEM RATIMOR BRODIFACOUM parafinové bloky 300 g před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na UNICHEM RATIMOR BRODIFACOUM parafinové bloky 300 g?

UNICHEM RATIMOR BRODIFACOUM parafinové bloky 300 g důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze UNICHEM RATIMOR BRODIFACOUM parafinové bloky 300 g
Kde koupit:
obchody UNICHEM RATIMOR BRODIFACOUM parafinové bloky 300 g
Kompletní specifikace:
popis UNICHEM RATIMOR BRODIFACOUM parafinové bloky 300 g
Český návod:
návod UNICHEM RATIMOR BRODIFACOUM parafinové bloky 300 g

Jed na hlodavce s vysokou odolností proti vlhkosti. Obsahuje hořké látky pro ochranu dětí. Obsahuje Brodifakum v koncentraci 0,0029%.  
Nástraha na hlodavce ve formě parafinových kostek na hubení myší, potkanů a jiných hlodavců. Nástraha je určena k přímému použití v deratizačních staničkách odolných proti násilnému otevření.

Číslo povolení: CZ-0016072-0000
Popis: Jed na hlodavce s obsahem jedovatého antikoagulantu brodifakum. Obsahuje hořkou látku proti náhodnému pozření. Kostky jsou vysoce odolné povětrnostním vlivům. Vynikají podporou hlodání, čímž jsou pro hlodavce vysoce atraktivní. Výhodou této požerové nástrahy je to, že působí pomalu v průběhu několika dnů, takže otrávení jedinci nevzbudí podezření u zbytku kolonie.
Použití ratimor parafínových bloků:Před použitím… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná