AgroBio Effect proti vosám a sršňům 750 ml recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu AgroBio Effect proti vosám a sršňům 750 ml a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt AgroBio Effect proti vosám a sršňům 750 ml před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na AgroBio Effect proti vosám a sršňům 750 ml?

Effect aerosol proti vosám a sršňům je kontaktní insekticid s okamžitým a prodlouženým účinkem, určený k hubení vos a sršňů. Zvláštní složení dvou aktivních látek umožňuje také prodloužený účinek. A tím ochrání váš obytný i jiný prostor ještě dlouho bez obtížného hmyzu (vos, sršnů,…). Vzhledem k tomu, že aerosol nosí aktivní látku až do vzdálenosti 4-6 m, je možné hnízdo postříkat z větší vzdálenosti. Insekticid ve formě rozprašovače – 750 ml. Okamžité působení. Prodloužené působení. Obsahuje odpuzovač, zamezující návratu hmyzu na ošetřený povrch. Prostředek obsahuje také přísadu aroma osvěžující vzduch. Oblast použití: Vosa – Hubení – Přímý postřik – Postřik – květen, červen, červenec, srpen, září Poznámka: Aerosol proti vosám a sršňům. Kontaktní insekticid s okamžitým a prodlouženým… více informací

AgroBio Effect proti vosám a sršňům 750 ml důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze AgroBio Effect proti vosám a sršňům 750 ml
Kde koupit:
obchody AgroBio Effect proti vosám a sršňům 750 ml
Kompletní specifikace:
popis AgroBio Effect proti vosám a sršňům 750 ml
Český návod:
návod AgroBio Effect proti vosám a sršňům 750 ml

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná