Baktoma Domovní ČOV bacti DC 100g 2+1 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Baktoma Domovní ČOV bacti DC 100g 2+1 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Baktoma Domovní ČOV bacti DC 100g 2+1 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Baktoma Domovní ČOV bacti DC 100g 2+1?

Bacti DC je určený k rozkladu zbytkových organických nečistot v domovní čistírně odpadních vod. Optimalizuje chod domovní čističky odpadních vod tím, že odstraňuje zbytkový kal a usazeniny a tak zajišťuje bezporuchový chod čistírny odpadních vod, předchází ucpávání potrubí a zamezí tvorbě nepříjemného zápachu. Po jeho použití dochází k rozkladu organických zbytků v domovní čističce odpadních vod na tekutinu bez zápachu. Výrobek je důležitý tam, kde má domácí čistička odpadních vod naplněnou kapacitu přísunu odpadních vod z domu. Jak fungují naše bakterie v ČOV? Je to velice jednoduché. Vaše domovní čistička odpadních vod (ČOV) obsahuje malé množství bakterií, které pomáhají rozkládat organický odpad (fekálie). Přidáním našich bakterií zvýšíte obsah bakterií ve Vaší ČOV (až 10-ti násobně!)… více informací

Baktoma Domovní ČOV bacti DC 100g 2+1 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Baktoma Domovní ČOV bacti DC 100g 2+1
Kde koupit:
obchody Baktoma Domovní ČOV bacti DC 100g 2+1
Kompletní specifikace:
popis Baktoma Domovní ČOV bacti DC 100g 2+1
Český návod:
návod Baktoma Domovní ČOV bacti DC 100g 2+1

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná