REBEL PROTI ČMELÍKŮM 250ML SPR recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu REBEL PROTI ČMELÍKŮM 250ML SPR a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt REBEL PROTI ČMELÍKŮM 250ML SPR před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na REBEL PROTI ČMELÍKŮM 250ML SPR?

REBEL PROTI ČMELÍKŮM 250ML SPR důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze REBEL PROTI ČMELÍKŮM 250ML SPR
Kde koupit:
obchody REBEL PROTI ČMELÍKŮM 250ML SPR
Kompletní specifikace:
popis REBEL PROTI ČMELÍKŮM 250ML SPR
Český návod:
návod REBEL PROTI ČMELÍKŮM 250ML SPR

Rebel ČMELÍKOSTOP Složení: p. butoxid; fenoxycarb; deltamethrin
Ochrana proti zevním ektoparazitům – čmelíkům kuřím. Přípravek hubí dospělý hmyz a jeho vývojová stádia a významným způsobem přispívá ke zlepšení ekonomiky chovu. Zejména u holubů, kuru domácího, a drobného ptactva.
Použití: Přípravek se aplikuje na prostory v nichž zvířata přebývají, po důkladné mechanické očistě stěn, podlah a dalších zařízení chovných prostorů. Neaplikuje se na potravinová zvířata. Při silném zamoření je třeba pravidelnější použití cca. jednou za 3 měsíce. U slabšího zamoření stačí jednou za 6 měsíců.
Přípravek působí dlouhodobě jako dotykový jed. Vhodné je použít přípravek i jako prevenci před naskladněním.
více informací

REBEL PROTI ČMELÍKŮM 500ML SPR recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu REBEL PROTI ČMELÍKŮM 500ML SPR a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt REBEL PROTI ČMELÍKŮM 500ML SPR před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na REBEL PROTI ČMELÍKŮM 500ML SPR?

REBEL PROTI ČMELÍKŮM 500ML SPR důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze REBEL PROTI ČMELÍKŮM 500ML SPR
Kde koupit:
obchody REBEL PROTI ČMELÍKŮM 500ML SPR
Kompletní specifikace:
popis REBEL PROTI ČMELÍKŮM 500ML SPR
Český návod:
návod REBEL PROTI ČMELÍKŮM 500ML SPR

Rebel ČMELÍKOSTOP

Složení: p. butoxid; fenoxycarb; deltamethrin
Indikace: Ochrana proti zevním ektoparazitům – čmelíkům kuřím. Přípravek hubí dospělý hmyz a jeho vývojová stádia a významným způsobem přispívá ke zlepšení ekonomiky chovu. Zejména u holubů, kuru domácího, a drobného ptactva.

Použití:
Přípravek se aplikuje na prostory v nichž zvířata přebývají, po důkladné mechanické očistě stěn, podlah a dalších zařízení chovných prostorů.
Neaplikuje se na potravinová zvířata. Při silném zamoření je třeba pravidelnější použití cca. jednou za 3 měsíce. U slabšího zamoření stačí jednou za 6 měsíců. Přípravek působí dlouhodobě jako dotykový jed. Vhodné je použít přípravek i jako prevenci před naskladněním.
více informací

LAGUNA Modrý šíp 1kg recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu LAGUNA Modrý šíp 1kg a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt LAGUNA Modrý šíp 1kg před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na LAGUNA Modrý šíp 1kg?

LAGUNA Modrý šíp 1kg důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze LAGUNA Modrý šíp 1kg
Kde koupit:
obchody LAGUNA Modrý šíp 1kg
Kompletní specifikace:
popis LAGUNA Modrý šíp 1kg
Český návod:
návod LAGUNA Modrý šíp 1kg

Laguna modrý šíp je vysoce účinný chlorový přípravek k velmi rychlé a efektivní šokové dezinfekci bazénové vody po napuštění bazénu nebo při silném výskytu řas. Výhodou je rychlý úbytek přebytečného chloru a tím možnost koupání v krátké době (po několika hodinách) po ošetření vody.

Návod k použití: Po napuštění bazénu nebo před dezinfekčním ošetřením vody vždy zkontrolujte a upravte hodnotu pH na 6,8 -7,6. Následně nalejte potřebnou dávku přípravku (granulátu rozpuštěného ve vodě v plastové nádobě) do sběrače (skimmeru) nebo přímo do bazénu při zapnutém filtračním zařízení. Po ošetření znovu změřte a případně upravte hodnotu pH. Do doby dokonalého promíchání přípravku filtračním zařízením je nutno vyloučit přítomnost osob v bazénu! Chlorování se doporučuje provádět večer. Následující… více informací

LAGUNA 6v1 Multifunkční tablety 1,6 kg recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu LAGUNA 6v1 Multifunkční tablety 1,6 kg a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt LAGUNA 6v1 Multifunkční tablety 1,6 kg před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na LAGUNA 6v1 Multifunkční tablety 1,6 kg?

LAGUNA 6v1 Multifunkční tablety 1,6 kg důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze LAGUNA 6v1 Multifunkční tablety 1,6 kg
Kde koupit:
obchody LAGUNA 6v1 Multifunkční tablety 1,6 kg
Kompletní specifikace:
popis LAGUNA 6v1 Multifunkční tablety 1,6 kg
Český návod:
návod LAGUNA 6v1 Multifunkční tablety 1,6 kg

LAGUNA 6v1 Multifunkční tablety 1,6 kg
LAGUNA TABLETY 6 v 1 je moderní víceúčelový přípravek pro celosezónní průběžnou údržbu vody ve všech typech bazénů. Likviduje bakterie a řasy, zabraňuje jejich růstu, umožňuje vyvločkování nečistot, stabilizuje aktivní chlor, tvrdost vody, projasňuje (zlepšuje efektivitu filtrace).

Použití: Před prvním použitím přípravku vždy upravte hodnotu pH na 6,8–7,6, proveďte počáteční šokovou dezinfekci vody rychlorozpustným chlorovým přípravkem Laguna chlor šok nebo Laguna modrý šíp. Tablety dávkujte sběračem (skimmerem), plovákem nebo jiným dávkovačem při zapnutém fi ltračním zařízení. Je nutnéudržovat obsah aktivního chloru v rozmezí 0,3–0,8 mg/l a pH 6,8–7,6. Obsah chloru a hodnotu pH kontrolujte 1x týdně pomocí testerů (Laguna tester 4v1 nebo Laguna… více informací

Rebel Čmelíkostop 5 l recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Rebel Čmelíkostop 5 l a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Rebel Čmelíkostop 5 l před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Rebel Čmelíkostop 5 l?

Rebel Čmelíkostop 5 l důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Rebel Čmelíkostop 5 l
Kde koupit:
obchody Rebel Čmelíkostop 5 l
Kompletní specifikace:
popis Rebel Čmelíkostop 5 l
Český návod:
návod Rebel Čmelíkostop 5 l

Charakteristika: biocid
Učinné látky: deltamethrin 0,10 g/kg tj. (S)-alfa-kyano-3-fenoxybenzyl(1R,3R)-3-(2,2-dibromvinyl)-2,2-dimethylcyklopropankarboxylát piperonylbutoxid 3,1 g/kg tj. 2-(2-butoxyethoxy)ethyl(2-propyl-4,5-methyldioxy)ether
Působení přípravku:
REBEL Čmelíkostop obsahuje dvě účinné látky Deltamethrin a Piperonylbutoxid. Deltamethrin je světlostálý syntetický pyrethroid. Hubí škudce jako dotykový a požerový jed s významným repelentním účinkem proti celé řadě škudců. Nemá systemický účinek, proto je třeba, aby byly při aplikaci rovnoměrně zasaženy všechny části prostoru kde je výskyt škůdce.
Piperonylbutoxid nemá sám o sobě pesticidní účinky. Je-li však přidán do insekticidních směsí, typicky do pyrethrinových, pyrethroidových nebo karbamátových insekticidů, jejich účinnost… více informací

REBEL PROTI ČMELÍKŮM 5000ML recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu REBEL PROTI ČMELÍKŮM 5000ML a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt REBEL PROTI ČMELÍKŮM 5000ML před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na REBEL PROTI ČMELÍKŮM 5000ML?

REBEL PROTI ČMELÍKŮM 5000ML důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze REBEL PROTI ČMELÍKŮM 5000ML
Kde koupit:
obchody REBEL PROTI ČMELÍKŮM 5000ML
Kompletní specifikace:
popis REBEL PROTI ČMELÍKŮM 5000ML
Český návod:
návod REBEL PROTI ČMELÍKŮM 5000ML

Rebel čmelíkostop

Použití: Insekticidní vysoce funkční přípravek, určený k hubení čmelíků v drůbežárnách, kurnících, holubnících a jiných prostorách
Způsob použití: Aplikujte po důkladné mechanické očistě na stěny a zařízení hal, kurníků a holubníků. Lze použít za přítomnosti zvířat. Doporučujeme aplikovat před každým naskladněním zvířat. Při silném výskytu čmelíků doporučujeme opakovat postřik po 3 měsících, při slabém zamoření po 6 měsících. Roztok určený k postřiku lze uchovávat a znovu použít.
Vydatnost: 1 litr na 10 m2.
Složení přípravku: deltamethrin, fenoxycarb, piperonyl butoxid.
Velikost balení: 5 litrů (kanistr)
Způsob skladování: Při teplotě 5- 25°C.
Doba použitelnosti: 12 měsíců.
Držitel rozhodnutí o schválení přípravku: STACHEMA KOLÍN, spol. s… více informací