Cytrol Forte 2×10 g – prášek pro hubení hmyzu recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Cytrol Forte 2×10 g – prášek pro hubení hmyzu a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Cytrol Forte 2×10 g – prášek pro hubení hmyzu před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Cytrol Forte 2×10 g – prášek pro hubení hmyzu?

Cytrol Forte – 2 x 10 g Cytrol forte se používá k hubení obtížného hmyzu např.komáři, mouchy, vosy, štěnice, škvoři, stonožky, písivky, mravenci atd. Působí kontaktně i požerově. Cytrol Forte lze použít v domácnostech, zemědělských i potravinářských provozovnách a výrobnách, veřejných budovách, restauracích, jatkách, skládkách. Účinná látka: cypermethrin Vodou smáčitelný prášek na bázi přírodních nosičů bez organických rozpouštědel. Působí dotykově a požerově zejména proti žravým škůdcům. Dráždivé účinky vyvolávají neklid hmyzu a nutí i skrytě žijící druhy ke kontaktu s účinnou látkou. Přípravek po naředění zůstává v suspenzi déle než jiné standardní smáčitelné prášky a díky své formulaci (velmi jemné částečky) neucpává filtry ani trysky. Postřik je skoro neviditelný na tmavém povrchu a je… více informací

Cytrol Forte 2×10 g – prášek pro hubení hmyzu důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Cytrol Forte 2×10 g – prášek pro hubení hmyzu
Kde koupit:
obchody Cytrol Forte 2×10 g – prášek pro hubení hmyzu
Kompletní specifikace:
popis Cytrol Forte 2×10 g – prášek pro hubení hmyzu
Český návod:
návod Cytrol Forte 2×10 g – prášek pro hubení hmyzu

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná