Cytrol Super SG – dýmovnice 120 g recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Cytrol Super SG – dýmovnice 120 g a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Cytrol Super SG – dýmovnice 120 g před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Cytrol Super SG – dýmovnice 120 g?

Tento přípravek podléhá ustanovení § 86 zákona č. 326/2004 Sb. Je dodáván ve formě světlešedých granulí. Zapaluje se prskavkou vloženou do krabičky s dýmovnicí. Přípravek používáme v uzavřených, dobře utěsněných prostorách. Dýmovnice je vhodná k ošetření prostor, kde běžná konvenční aplikace není možná, jako jsou např. prázdné sklady, sila, prázdné stáje a kravíny, apod. Dýmovnici lze rovněž použít pro fumigaci prázdných transportních kontejnerů, železničních vagónů, potravinářských zařízení jakou pekárny, mlýny apod. Před dýmováním je nutné odstranit všechny nezabalené potraviny, krmiva, zvláště pak akvária pro vodní živočichy, odvést domácí zvířata a zabránit vstupu nepoučeným osobám, především dětem. Insekticidní zásah dýmováním patří k vysoce ekonomicky výhodným – v poměru účinné látky… více informací

Cytrol Super SG – dýmovnice 120 g důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Cytrol Super SG – dýmovnice 120 g
Kde koupit:
obchody Cytrol Super SG – dýmovnice 120 g
Kompletní specifikace:
popis Cytrol Super SG – dýmovnice 120 g
Český návod:
návod Cytrol Super SG – dýmovnice 120 g

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná