Nohel BROS Karbid granulovaný odpuzovač krtků 500 g recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Nohel BROS Karbid granulovaný odpuzovač krtků 500 g a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Nohel BROS Karbid granulovaný odpuzovač krtků 500 g před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Nohel BROS Karbid granulovaný odpuzovač krtků 500 g?

Nohel BROS Karbid granulovaný odpuzovač krtků 500 g důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Nohel BROS Karbid granulovaný odpuzovač krtků 500 g
Kde koupit:
obchody Nohel BROS Karbid granulovaný odpuzovač krtků 500 g
Kompletní specifikace:
popis Nohel BROS Karbid granulovaný odpuzovač krtků 500 g
Český návod:
návod Nohel BROS Karbid granulovaný odpuzovač krtků 500 g

Granulovaný přípravek na odpuzování krtků je určen k ochraně zahrad, sportovních ploch apod. Balení: 500 g. Při styku s vlhkostí (např. v půdě) se uvolňuje zapáchající plyn, který má silné odpudivé účinky na krtky a jiné hlodavce.
Granulovaný prostředek určený k plašení krtků v areálech letišť, zemních hydrologicko-technických konstrukcí a sportovních objektů.
Návod k použití:
Najděte aktivní chodby krtka. Odhrňte zeminu z kopečků a umístěte 10-15 g prostředku do každé chodby. Otvor zlehka zakryjte zeminou, přičemž neničte chodbu. Postup opakujte denně, dokud se nepřestanou objevovat nové krtince. Přibližně po 3 dnech se počet nových krtinců viditelně sníží. Terény, v nichž byl prostředek aplikován, mohou být nadále používány.
Bezpečnostní opatření:
Přípravek používejte v souladu s návodem… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná