AgroBio Atak aerosol na vosy Extra 750 ml recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu AgroBio Atak aerosol na vosy Extra 750 ml a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt AgroBio Atak aerosol na vosy Extra 750 ml před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na AgroBio Atak aerosol na vosy Extra 750 ml?

Pouze pro venkovní použití. Kombinace dvou účinných látek způsobí tak, že při zásahu je hmyz paralyzován, a poté usmrcen. Přípravek je zabalen v aerosolu pod vysokým tlakem umožňujícím silný a přesný postřik (až do 7 metrů), to umožňuje zůstat během ošetření v bezpečné vzdálenosti. Aplikace postřikem na samotný hmyz nebo postřikem do hnízd (pro likvidaci hnízda). Při aplikaci dodržujte vzdálenost 2-3 metry a stříkejte přímo na hnízdo. Je vhodné provádět postřik večer nebo časně ráno, protože v tuto dobu se hmyz zdržuje v hnízdě nebo u něho. Hmyz je okamžitě zahuben a po pár hodinách není zjevná žádná aktivita = hnízdo je zničené. Nestříkejte proti větru. Účinná látka: permethrin a d-tetramethrin. (Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a… více informací

AgroBio Atak aerosol na vosy Extra 750 ml důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze AgroBio Atak aerosol na vosy Extra 750 ml
Kde koupit:
obchody AgroBio Atak aerosol na vosy Extra 750 ml
Kompletní specifikace:
popis AgroBio Atak aerosol na vosy Extra 750 ml
Český návod:
návod AgroBio Atak aerosol na vosy Extra 750 ml

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná