AgroBio Atak Deltacaps 50CS 50 ml recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu AgroBio Atak Deltacaps 50CS 50 ml a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt AgroBio Atak Deltacaps 50CS 50 ml před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na AgroBio Atak Deltacaps 50CS 50 ml?

Charakteristika přípravku Postřik vytvořený z koncentrátu ATAK Delta Caps lze použít proti blechám, štěnicím i rybenkám. Podstatnou složkou přípravku je deltamethrin patřící do skupiny pyrethroidů. Při kontaktu s hmyzem způsobuje tato insekticidní látka narušení normální funkce neuronového systému, což je pro něj smrtelné. Různé druhy hmyzu reagují na přípravek různě rychle, k uhynutí dochází v rozpětí 1 – 24 h . Efekt ATAK Deleta Caps po aplikaci postupně doznívá a díky tomu, že se nevypařuje, neztrácí ani po delší době svou účinnost. Balení o objemu 50 ml je ideální pro vyhubení hmyzích škůdců ve větších místnostech či ve více menších místnostech, ať už se jedná o kanceláře, sklady, nemocniční prostory či školy. Postřik naředěný z koncentrátu ATAK Delta Caps použijte všude tam, kde se… více informací

AgroBio Atak Deltacaps 50CS 50 ml důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze AgroBio Atak Deltacaps 50CS 50 ml
Kde koupit:
obchody AgroBio Atak Deltacaps 50CS 50 ml
Kompletní specifikace:
popis AgroBio Atak Deltacaps 50CS 50 ml
Český návod:
návod AgroBio Atak Deltacaps 50CS 50 ml

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná