AgroBio Atak sprej proti štěnicím a švábům 400 ml recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu AgroBio Atak sprej proti štěnicím a švábům 400 ml a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt AgroBio Atak sprej proti štěnicím a švábům 400 ml před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na AgroBio Atak sprej proti štěnicím a švábům 400 ml?

Atak sprej pro rychlé hubení štěnic a švábů 400 ml ATAK Sprej proti štěnicím je přípravek určený k hubení štěnic a švábů a také jiného lezoucího hmyzu při sanitární hygieně. Může být používán v obytných, veřejných, kancelářských, dílenských, skladových, zemědělských prostorách a také v nemocnicích (s výjimkou lůžkových oddělení), mateřských školách a jiných, a to za přísného dodržování bezpečnostních opatření. Použití:Lokalizovat místa, ve kterých se shromažďují štěnice nebo švábi (zadní plochy obrazů, nábytku, ohyby čalouněných sedadel, pohovek a všechny praskliny a trhliny, ve kterých se skrývají škůdci). Před použitím protřepat nádobu s přípravkem. Trysku postřikovače nastavit ve vhodné poloze. Postřik provést ze vzdálenosti 20-30 cm tak, aby byly důkladně přípravkem pokryty plochy,… více informací

AgroBio Atak sprej proti štěnicím a švábům 400 ml důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze AgroBio Atak sprej proti štěnicím a švábům 400 ml
Kde koupit:
obchody AgroBio Atak sprej proti štěnicím a švábům 400 ml
Kompletní specifikace:
popis AgroBio Atak sprej proti štěnicím a švábům 400 ml
Český návod:
návod AgroBio Atak sprej proti štěnicím a švábům 400 ml

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná