AgroBio Atak fumigator 20 g recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu AgroBio Atak fumigator 20 g a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt AgroBio Atak fumigator 20 g před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na AgroBio Atak fumigator 20 g?

Charakteristika přípravku atak fumigator Vodou aktivovaný fumigator umožňuje ZCELA vyhubit hmyz bez nebezpečí požáru nebo výbuchu. Po aktivaci fumigatoru dojde k rozptýlení suchého kouře, který se rychle rozšiřuje v ošetřovaných prostorách. Velmi jemné částečky kouře proniknou do každé škvíry a praskliny a hubí tak i dobře schovaný hmyz. Tato dýmovnice má zpožděné rozptýlení aktivní složky. Kouř se začne uvolňovat několik sekund po aktivaci fumigatoru vodou. Díky tomu je použití přípravku velice bezpečné, protože umožňuje osobě provádějící fumigaci nedostat se do styku s kouřem. Účinnost je rychlá a úplná; uvolněný kouř nezanechává na povrchu skvrny ani zbytky. Může se používat na ošetření místností, kde jsou uloženy citlivé předměty (knihy, …). Kouř nezanechává skvrny ani na stěnách,… více informací

AgroBio Atak fumigator 20 g důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze AgroBio Atak fumigator 20 g
Kde koupit:
obchody AgroBio Atak fumigator 20 g
Kompletní specifikace:
popis AgroBio Atak fumigator 20 g
Český návod:
návod AgroBio Atak fumigator 20 g

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná