Bros Na myši a potkany měkká návnada 150 g recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Bros Na myši a potkany měkká návnada 150 g a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Bros Na myši a potkany měkká návnada 150 g před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Bros Na myši a potkany měkká návnada 150 g?

Deratizační přípravek ve formě pasty proti myším, krysám a jiným hlodavcům, vysokou účinnost přípravku zaručuje opožděné působení (4-5 dní po podání), které způsobuje, že hlodavci nespojují podání přípravku s úmrtností jiných jedinců, dávkování: myši: 1-2 taštičky na jednom místě, krysy: 5-10 taštiček na jednom místě. Pasta pro likvidaci myší uvnitř budov potkanů uvnitř i okolo budov. Obsahují návnadu, která silně laká hlodavce a účinkuje již po prvním použití. Účinek zpožděný několik dní zabraňuje hlodavcům spojovat jed s eliminací jiných jedinců. Výrobek má multifunkční účinek a obsahuje látku, která zabraňuje náhodnému požití osov a zvířat. Odolné vůči vlhkosti, prachu a plísním. Návod k použití: umístěte pouze do nástrahových stanic, které jsou zajištěny proti náhodnému otevření,… více informací

Bros Na myši a potkany měkká návnada 150 g důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Bros Na myši a potkany měkká návnada 150 g
Kde koupit:
obchody Bros Na myši a potkany měkká návnada 150 g
Kompletní specifikace:
popis Bros Na myši a potkany měkká návnada 150 g
Český návod:
návod Bros Na myši a potkany měkká návnada 150 g

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná