BROS odpuzovač krtků, psů a koček 350 + 100 ml recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu BROS odpuzovač krtků, psů a koček 350 + 100 ml a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt BROS odpuzovač krtků, psů a koček 350 + 100 ml před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na BROS odpuzovač krtků, psů a koček 350 + 100 ml?

POPIS PRODUKTU Díky pachovým složkám, které jsou pro zvířata nepříjemné, se místům, kde je přípravek aplikován vyhýbají. Práškový odpuzovač krtků, psů a koček lze aplikovat na sportovních a dětských hřištích, letištních areálech, zahradách apod. Pachy, které se z přípravku uvolňují, člověku nevadí. Jak použít odpuzovač pro vypuzení krtků Abyste dosáhli co nejlepšího výsledku při aplikaci pachového odpuzovače proti krtkům, je vhodné ho aplikovat pouze tam, kde je krtek aktivní. To zjistíte nejlépe tak, že nejprve zašlapete všechny krtince a budete čekat, až se objeví nové. Ty pak následně odkryjete a do chodbičky vsypete několik polévkových lžic přípravku. Následně utěsníte otvor, aby se zápach šířil krtkovými chodbičkami bez zbytečných úniků. Pro vypuzení krtků můžete práškový odpuzovač… více informací

BROS odpuzovač krtků, psů a koček 350 + 100 ml důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze BROS odpuzovač krtků, psů a koček 350 + 100 ml
Kde koupit:
obchody BROS odpuzovač krtků, psů a koček 350 + 100 ml
Kompletní specifikace:
popis BROS odpuzovač krtků, psů a koček 350 + 100 ml
Český návod:
návod BROS odpuzovač krtků, psů a koček 350 + 100 ml

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná